Bananowy Zawrót Głowy ;-) | 2018-07-15

Bananowy Zawrót Głowy ;-)
Ależ będzie wesoło!!!

WIecie jaki jest najbardziej żółty owoc na świecie?? ;-)

Kto lubi go najbardziej???? ;-)

Czekają na nas nie tylko bananowe ciekawostki, ale też Letnie Kino - ZAPRASZAMY!

Profesor Ciekawski | 2018-07-08

Profesor Ciekawski
Od jutra rozpoczynamy bardzo pracowity tydzień w Zaczarowanym Przedszkolu. Zamieniamy sie w małych Ciekawskich, którzy będa spędzać czas na eksperymentowaniu, badaniu, daoświadczaniu i edukacji w plenerze ;-)

Projekt KLAMERKA | 2018-07-01

Projekt KLAMERKA
Nadchodzący tydzień będzie projektowy, a w roli głównej wystąpi Pani Klamerka ;-)
...bardzo interesujący będzie przebieg naszej pracy... :-)

Bezpieczne Wakacje | 2018-06-24

Bezpieczne Wakacje
W nadchodzącym tygodniu dowiemy się w jaki sposób spędzić czas wakacji bezpiecznie :-)
Porozmawiamy o różnych formach wypoczynku nad morzem, w górach i nad jeziorami :-)

Dzień Taty | 2018-06-23

Dzień Taty
Z okazji Twojego Święta, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy Ci dzisiaj podziękowania.

Dzień Mamy | 2018-05-26

Dzień Mamy
Z okazji dzisiejszego święta wszystkim Mamusiom ślemy najserdeczniejsze życzenia :)))

Raz tylko w roku jest Dzień Matki
choć mamusiom co dzień należą się kwiatki,
czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek,
puszyste georginie na marzeń spełnienie,
fiołeczki małe na zdrowie doskonałe,
a leśne konwalie małe na szczęście trwałe!

Motyl | 2018-05-10

Motyl
W tym miesiącu, a dokładniej ujmując w dniach 21 - 25 maja 2018r Dzieci z Zaczarowanego Przedszkola pracować będą nad projektem MOTYL. Dowiemy się jakie mamy gatunki motyli, czy ćma to również motyl oraz poznamy cykl rozwoju motyla. Zadaniem domowym dla Rodzin jest wykonanie skrzydeł i przyniesienie ich do przedszkola do 24 maja 2018r.

Kenia | 2018-05-10

Kenia
Podczas spotkań z cyklu "Cuda z tego Świata" poznamy kolejny kraj - Kenię. Wspólnie przeniesiemy się na afrykańskie sawanny, by obcować z naturą, poznawać zwyczaje słoni, lwów i lampartów. Dzieci dowiedzą się czym jest las deszczowy i jakie rośliny można w nim napotkać. Wspólnie stworzymy flagę Kenii, wysłuchamy hymnu tego Państwa, przybliżymy osobę prezydenta Kenii oraz wybierzemy się w wirtualną podróż do stolicy - Nairobi.
Zwieńczeniem Dnia w Kenii będzie oczywiście podróż kulinarna. Pewnie nie uda nam się przyrządzić ugali, czy nyama chomy, ale  matoke, czyli danie z tłuczonych bananów, to już zadanie idealne dla naszych Przedszkolaków :)

Dzień Rodziny | 2018-05-10

Dzień Rodziny
Drodzy Państwo,
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Dniu Rodziny 2018, który organizujemy dla wszystkich naszych Podopiecznych oraz Ich Rodzin z okazji nadchodzących Dni Mamy, Taty oraz Dziecka.
Zapraszamy w poniedziałek, 28 maja 2018r na godz. 17.00-19.00 do parku przy Obornickim Ośrodku Kultury, gdzie oprócz wspólnych zabaw, dmuchańców i konkurencji sportowych będzie można również urządzić sobie piknik :)
Zachęcamy do zabrania ze sobą ulubionych przekąsek, kocyków czy też gier plenerowych.
Liczymy na Waszą obecność :)

Swap Day, czyli wietrzymy szafy! ;-) | 2018-05-08

Swap Day, czyli wietrzymy szafy! ;-)
Drogie Mamy!!
Już w najbliższą sobotę, 12 maja 2018r zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy w "Swap Day" :)
Na czym to polega? :)
Jeśli macie w swojej szafie obuwie czy odzież, których nie nosisz, możesz przyjść z nimi do nas i wymienić się
z innymi Paniami, które mają ten sam problem :)

🕶️👔👕👘👗🧣🧤👚👜🧥🧦👝👢👠👕👖

Można również wymienić odzież dziecięcą, czy męską lub też dziecięce zabawki :)
Czekamy na Was od 10.00 do 12.00
Akcję kierujemy do wszystkich Kobiet, zatem zabierz ze sobą swoją Przyjaciółkę ;)
Zapraszamy do bu Zapraszamy do Akademii Wiedzy i Zabawy przy ul. Obrzyckiej 76 :)
Sobota, 12 maja 2018r godz. 10-12 Zrób z nami wietrzenie swojej szafy!!!
Wyświetlanie wyników 1-10 (z 112)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|